Bauskas un Ziepniekkalna ielas krustojums
Regulējams krustojums:
1. Krustojumā nogriežoties pa labi, tramvaja sliežu ceļa klātne šķērso bezsliežu transportlīdzekļu brauktuvi. Ja satiksmes regulētāja vai luksofora signāli atļauj braukt vienlaikus tramvajam un bezsliežu transportlīdzekļiem, priekšroka ir tramvajam, neatkarīgi no tā braukšanas virziena.
2. Krustojumā nogriežoties pa labi, ir jāieņem attiecīgs labais malējais stāvoklis uz brauktuves.
3. Tuvojoties krustojumam jāieslēdz labais brīdinājuma signāls ar gaismas virzienrādītāju un jāsamazina braukšanas ātrums.
4. Nepieciešamības gadījumā jāizvēlas apturēšanas vieta (apturēšanas vieta ir tieši pirms horizontālā ceļa apzīmējuma „Stoplīnija” (929.), ja „Stoplīnija” nav redzama, tad tā, lai redzams tuvākais luksofors), kur jāaptur transportlīdzeklis, ja luksoforā degs aizliedzošās gaismas signāls.
5. Kad luksoforā degs zaļās gaismas signāls, jāpārliecinās vai krustojumā un brauktuvē, kura jānogriežas, nav izveidojies sastrēgums un jāuzsāk manevrs.
6. Jāpārliecinās par satiksmes drošību labajā atpakaļskata spogulī un pār labo plecu, vai netuvojas tramvajs.
7. Nepieciešamības gadījumā jāaptur transporlīdzeklis ~1m pirms tramvaja sliežu ceļa klātnes un jādod ceļš tajā pašā virzienā vai pretim braucošajam tramvajam.
8. Ievērojiet to, ka tramvajs pa šo sliežu ceļa klātni kursē abos virzienos!
9. Kad ceļš ir dots, jāturpina manevrs.