Biežāk uzdotie jautājumi

Biežāk uzdotie jautājumi

 
1Cik ilgā laikā ir iespējams iegūt B kategorijas tiesības?
Minimālais laiks, lai iegūtu vadītāja apliecību, parasti ir 2-3 mēneši (noklausīties teorijas kursu, nobraukt visas nepieciešamās braukšanas nodarbības, iziet PMP kursus, nokārtot skolas teorijas un braukšanas eksāmenus, kā arī - CSDD teorijas un braukšanas eksāmenus)
2Vai mācību maksu var veikt pa daļām?
Jā, apmaksu ir iespējams veikt pa daļām, pirmo iemaksu varat veikt pirmajā nodarbībā, līguma slēgšanas brīdī, un pārējo summu apmaksāt līdz teorijas kursa beigām.
3Kādēļ nepieciešams autoskolas braukšanas eksāmens?
MK noteikumi Nr. 358 nosaka, ka autoskolas vadīšanas eksāmens ir obligāta prasība tiem audzēkņiem, kuri apmācību autoskolā uzsākuši no 2016.gada 1.novembra.
4Vai jāapmeklē visi teorijas apmācības moduļi?
Situācijas, kuru dēļ nav iespējams ierasties uz teorijas nodarbībām, var būt dažādas, taču, ja kāds no moduļiem nav apmeklēts, tas ir jānoklausās kopā ar kādu citu no apmācības grupām mūsu autoskolā. Lai uzzinātu sīkāk laikus, kuros konkrēto moduli var noklausīties, lūdzam sazināties ar mums e-pastā: info@krustojumi.lv vai pa tālruni 25400988
5Cik jautājumu ir autoskolas teorijas eksāmenā?
Skolas teorijas eksāmens sastāv no 30 jautājumiem, tajā drīkst pieļaut 2 kļūdas.
6Cik ilgi ir derīgs teorijas eksāmens?
CSDD teorijas eksāmens derīgs vienu gadu, ja šī gada laikā netiek kārtots vai arī netiek sekmīgi nokārtots CSDD braukšanas eksāmens. Beidzoties minētajam termiņam, teorētiskā eksāmena rezultāti tiek anulēti un eksāmens ir jākārto vēlreiz.
7Kad es varu uzsākt braukšanas apmācības?
Praktisko apmācību varat uzsākt, līdzko esat saņēmis mācību braukšanas atļauju (baltās tiesības), apguvis Ceļu satiksmes noteikumu pamatzināšanas (apmeklējis pirmos četrus teorijas moduļus), veicis visus nepieciešamos maksājumus skolā un ieguvis apmācību karti. Tiklīdz visi šie punkti ir izpildīti, Jūs varēsiet sazināties ar sevis izvēlēto instruktoru un individuāli ar viņu vienoties par praktisko nodarību grafiku!
8Vai ir iespējams mainīt braukšanas instruktoru?
Jā, protams, ir iespējams mainīt braukšanas instruktoru, iepriekš sazinoties ar mūsu autoskolu pa tālruni 24442999, tur Jums pastāstīs sīkāk par tālāko rīcību. Ja esat nolēmis mainīt braukšanas instruktoru, neaizmirstiet atcelt visas iepriekš sarunātās braukšanas ar iepriekšējo instruktoru!
9Kad var pieteikties CSDD braukšanas eksāmenam?
CSDD braukšanas eksāmenam var pieteikties pēc tam, kad sekmīgi nokārtots CSDD teorijas eksāmens un noslēgta apmācību karte, kā arī šī informācija ir ievadīta CSDD datubāzē.
10Kā es varu pieteikties CSDD teorijas un braukšanas eksāmenam?
Teorijas un braukšanas eksāmenam var pieteikties telefoniski, e-csdd vai ierodoties tuvākajā CSDD nodaļā, pēc tam, kad konkrētais eksāmens ir nokārtots autoskolā un par to ievadīti dati CSDD datubāzē.

 

Ja neatradi atbildi uz sev interesējošo jautājumu, uzdod to zemāk esošajā formā!


Jūsu vārds, uzvārds: *

Jūsu tālruņa numurs:

Jūsu e-pasta adrese:

Jūsu jautājums:

Datu apstrāde: *
Piekrītu datu apstrādei

Datu apstrāde tiek veikta, lai nodrošinātu atbildi Jūsu uzdotajam jautājumam.

Dalies ar draugiem: