Biežāk uzdotie jautājumi – Autoskola Krustojumi.lv
Biežāk uzdotie jautājumi

Biežāk uzdotie jautājumi

 
1Cik ilgā laikā ir iespējams iegūt B kategorijas tiesības?
Minimālais laiks, lai iegūtu vadītāja apliecību, parasti ir 2-3 mēneši (noklausīties teorijas kursu, nobraukt visas nepieciešamās braukšanas nodarbības, iziet PMP kursus, nokārtot skolas teorijas un braukšanas eksāmenus, kā arī - CSDD teorijas un braukšanas eksāmenus)
2Par ko jāmaksā autoskolā un cik ilgā laikā jāveic maksājums?
Autoskolā jāveic samaksa par teorijas kursu, par obligātajām braukšanas nodarbībām un skolas braukšanas eksāmenu. Apmaksu ir iespējams veikt pa daļām, pirmo iemaksu varat veikt pirmajā nodarbībā, līguma slēgšanas brīdī, un pārējo summu apmaksāt pēc vienošanās, līdz pat 40 dienu laikā no apmācību uzsākšanas dienas.
3Vai jāapmeklē visi teorijas apmācības moduļi?
Situācijas, kuru dēļ nav iespējams ierasties uz teorijas nodarbībām, var būt dažādas, taču, ja ir zināms konkrēts laiks, kad apmeklēt nodarbības nebūs iespējams, lūdzam laicīgi (vismaz 1 diennakti pirms nodarbības sākuma) rakstiski paziņot, ka nebūsiet. Ja kāds no moduļiem nav apmeklēts, tas ir jānoklausās kopā ar kādu citu no apmācības grupām mūsu autoskolā vai arī jāvienojas par individuālu teorijas nodarbību. Lai uzzinātu sīkāk laikus, kuros konkrēto moduli var noklausīties, lūdzam sazināties ar mums e-pastā: info@krustojumi.lv vai pa tālruni 25400988
4Kādēļ nepieciešams autoskolas braukšanas eksāmens?
MK noteikumi Nr. 358 nosaka, ka autoskolas vadīšanas eksāmens ir obligāta prasība tiem audzēkņiem, kuri apmācību autoskolā uzsākuši no 2016.gada 1.novembra. Mēs uzskatām, ka tas ir vērtīgi arī kursantam - vairs nav situāciju "instruktors mani nelaiž uz eksāmenu", kad kursants ir gatavs, viņš var pieteikties skolas braukšanas eksāmenam un pārbaudīt savas spējas.
5Cik jautājumu ir autoskolas teorijas eksāmenā?
Skolas teorijas eksāmens sastāv no 30 jautājumiem, tajā drīkst pieļaut 2 kļūdas.
6Cik ilgi ir derīgs skolas un CSDD teorijas eksāmens?
Pēc tam, kad teorijas eksāmens nokārtots autoskolā, tas jānokārto 14 dienu laikā CSDD. Pēc tam, kad CSDD teorijas eksāmens nokārtots, tas derīgs vienu gadu, ja šī gada laikā netiek kārtots vai arī netiek sekmīgi nokārtots CSDD braukšanas eksāmens. Beidzoties minētajam termiņam, teorētiskā eksāmena rezultāti tiek anulēti un CSDD eksāmens ir jākārto vēlreiz.
7Kad es varu uzsākt braukšanas apmācības?
Praktisko apmācību varat uzsākt, līdzko esat izgājis medicīnisko komisiju, saņēmis mācību braukšanas atļauju (baltās tiesības), apguvis Ceļu satiksmes noteikumu pamatzināšanas (apmeklējis pirmos četrus teorijas moduļus), veicis visus nepieciešamos maksājumus skolā un ieguvis apmācību karti. Tiklīdz visi šie punkti ir izpildīti, Jūs varēsiet sazināties ar sevis izvēlēto instruktoru un individuāli ar viņu vienoties par praktisko nodarbību grafiku!
8Vai ir iespējams mainīt braukšanas instruktoru?
Jā, protams, ir iespējams mainīt braukšanas instruktoru, iepriekš sazinoties ar mūsu autoskolu pa tālruni 24442999, tur Jums pastāstīs sīkāk par tālāko rīcību. Ja esat nolēmis mainīt braukšanas instruktoru, neaizmirstiet atcelt visas iepriekš sarunātās braukšanas ar iepriekšējo instruktoru!
9Kad var pieteikties CSDD braukšanas eksāmenam?
CSDD braukšanas eksāmenam var pieteikties pēc tam, kad sekmīgi nokārtots CSDD teorijas eksāmens un noslēgta apmācību karte, kā arī šī informācija ir ievadīta CSDD datubāzē.
10Kā es varu pieteikties CSDD teorijas un braukšanas eksāmenam?
Teorijas un braukšanas eksāmenam var pieteikties telefoniski, e-csdd vai ierodoties tuvākajā CSDD nodaļā, pēc tam, kad konkrētais eksāmens ir nokārtots autoskolā un par to ievadīti dati CSDD datubāzē.

 

Ja neatradi atbildi uz sev interesējošo jautājumu, uzdod to zemāk esošajā formā!


  Jūsu vārds, uzvārds: *

  Jūsu tālruņa numurs:

  Jūsu e-pasta adrese:

  Jūsu jautājums:

  Datu apstrāde: *

  Piekrītu datu apstrādei

  Datu apstrāde tiek veikta, lai nodrošinātu atbildi Jūsu uzdotajam jautājumam.