B kategorijas tiesības | Autovadītāju apliecība | Autovadītāju kursi
B kategorija
 

B kategorija

B kategorija - transportlīdzekļi, kuru pilna masa nepārsniedz 3500 kg un sēdvietu skaits, neskaitot vadītāja vietu, nepārsniedz 8 vietas. Vispopulārākā no apmācību kategorijām. B kategorijas apmācības var uzsākt no 16 gadu vecuma, bet CSDD eksāmenus var kārtot no 18 gadu vecuma. Piedāvājam apmācību uz mehāniskās vai automātiskās pārnesuma kārbas.
Rīgā, Gogoļa ielā 13:
Laiks Dienas Sākums Ilgums Valoda
e-apmācībapēc izvēlesmaijs4 ned.LV
e-apmācībapēc izvēlesjūnijs4 ned.LV
e-apmācībapēc izvēlesjūlijs4 ned.LV
PakalpojumsCenas
Teorijas kurss40.00€ 25€
Reģistrācija, dokumentu noformēšanaBEZ MAKSAS
1.skolas teorijas eksāmensBEZ MAKSAS
Obligātās 20 akadēmiskās braukšanas stundas (45min) ar manuālo kārbu15€/ak.h
Akadēmiskā braukšanas stunda (ja nepieciešams papildus) ar manuālo kārbu17.50€/ak.h
Akadēmiskā braukšanas stunda (45min) ar automātisko kārbu20€/ak.h
Skolas braukšanas eksāmens35.00€
Pirmās palīdzības kursi (ja nepieciešami)55.00€
Medicīniskā komisija (ja nepieciešama)35.00€
* Autoskolā jāveic maksa par teorijas kursu, skolas braukšanas eksāmenu un obligātajām braukšanas stundām, tā tiek sadalīta vairākos maksājumos, tādēļ nav jāsatraucas par tās segšanu!
** Līguma slēgšanas dienā, minimālā summa, kas jāapmaksā - 69€ (par teorijas kursu, skolas braukšanas eksāmenu un daļēja iemaksa par braukšanām)
*** Atlaide spēkā tikai autoskolas jaunajiem klientiem (tiem, kas jau mācījušies, sagatavojam personīgo piedāvājumu)!
**** Tabulā norādītās apmācību cenas spēkā, izvēloties pilnu apmācību kursu pie mūsu instruktoriem. Piedāvājam iespēju noslēgt tikai teorijas apmācības līgumu (cena par teorijas apmācību un autoskolas teorijas eksāmenu - 89€).
 
 

AUTOVADĪTĀJA APLIECĪBA | B KATEGORIJA

Vadītāja apliecības iegūšana | Vadītāja apliecība

Topošajam autovadītājam ir jāizvēlas autoskola un jānoklausās B kategorijas autovadītāju kursi jeb auto kursi.

Pēc iestāšanās autoskolā, jāveic pirmreizējā veselības pārbaude, kurai seko mācību atļaujas izņemšana, bez šī soļa B kategorijas tiesību iegūšana nav iespējama.

Pēc teorijas kursu sekmīgas noklausīšanās, jānokārtot autoskolas un CSDD teorētiskie eksāmeni.

Paralēli teorētiskajai apmācībai, iespējami arī autovadīšanas kursi, kurā apgūt praktisko auto vadīšanu. Pēc to sekmīgas iziešanas, jānokārto autoskolas braukšanas eksāmens.

Vadītāja apliecības iegūšana noslēdzas ar CSDD vadīšanas eksāmenu - braukšana ceļu satiksmē ilgst apmēram 40 minūtes.

Kā iegūt baltās tiesības | CSDD baltās tiesības

Lielākajai daļai topošo autovadītāju sākumā rodas jautājums:”Kā iegūt baltās tiesības”?

Šis process, protams, ir krietni vienkāršāks par autovadītāja apliecības iegūšanu.

Lai savā īpašumā iegūtu CSDD baltās tiesības, ir jāizdara divas lietas:

Pirmkārt, ir jāiziet pirmreizēja veselības pārbaude, kas apliecina personas veselības stāvokļa atbilstību transportlīdzekļa vadīšanai.

Un, otrkārt, ir jādodas uz tuvāko CSDD nodaļu, lai izņemtu mācību atļauju jeb baltās tiesības.

Ja Jūs interesē izmaksas, tad baltās tiesības cena šobrīd ir 6,16Eur.

Cik izmaksā B kategorijas tiesības? | Autovadītāju kursi cenas

Katram pirms šī procesa uzsākšanas rodas jautājums: „Cik maksā b kategorijas tiesības”?

Precīza B kategorijas tiesības cena ir grūti nosakāms lielums, taču noteikti varam apskatīt obligātās B kategorijas izmaksas.

Ja sākam no pašiem pirmsākumiem, tad pirmā vieta, kur nāksies atvērt savu maciņu, ir izejot pirmreizējo medicīnisko pārbaudi - 35.00Eur, jo bez šīs pārbaudes iegūt B kategoriju nevar.

Tālāk ir jādodas uz CSDD nodaļu, lai izņemtu mācību atļauju jeb baltās tiesības, un kā jau iepriekš uzzinājām, par tām nāksies samaksāt 6,16Eur.

Pēc iepriekš minēto darbību izpildīšanas, ir jāveic autoskolas izvēle, kur šeit Jums var palīdzēt vairāki avoti – draugu/paziņu ieteikumi, pieejamās atsauksmes interneta vietnēs un sociālajos tīklos un, protams, autoskolas akcijas.

Kad būsiet izpētījuši vairākas autoskolas Rīgā un izdarījuši izvēli, sāksies lielākie izdevumi.

Izmaksas citās autoskolās jau pašā sākumā varbūt krietni augstākas kā pie mums, jo citur - reģistrācija autoskolā sākot no 20.00Eur, dokumentu noformēšana sākot no 20.00Eur un B kategorijas teorijas kursi (vidēji no 30.00 līdz 155.00Eur ).

Tam seko 20 obligātās braukšanas nodarbības (cenas svārstās no 10 - 24 Eur/45min ), autoskolas braukšanas eksāmens 25.00Eur, CSDD teorijas eksāmens 12.63Eur, CSDD vadīšanas eksāmens 38.52Eur un visbeidzot tiesību izsniegšana 22.05Eur.

Kā ietaupīt? | Autoskolas izvēle | Autoskolas Rīgā

Autoskolas izvēle tiešām ir ļoti svarīga. Izvēloties pareizo autoskolu, Jūs ne tikai iemācīsieties droši un pārliecināti vadīt automašīnu, bet arī ietaupīsiet savu naudu.

Autoskolas Rīgā, kuras sola kvalitatīvu un izdevīgu apmācību ir tiešām daudz. Taču patiesība nav tik salda kā sākotnēji izskatās.

Zem daudzām autoskolas akcijām slēpjas papildus izmaksas, kuras sākotnēji tiek veiksmīgi nomaskētas.

Krustojumi.lv ir autoskola Rīgā, kura apmāca topošos autovadītājus piekto gadu. Par cik autoskola Krustojumi.lv šobrīd atrodas tikai vienā adresē un šeit administrācija nestrādā uz vietas ofisā 5 dienas nedēļā pa 8h dienā, līdz ar to arī uzturēšanas izmaksas, salīdzinājumā ar „lielajām” autoskolām kurām ir vairākas klases, daudz administratoru ar garām darba stundām, ir mazas.

Tādēļ, autoskolas Krustojumi.lv topošajiem kursantiem autoskola spēj piedāvāt patiešām izdevīgas akcijas.

Piemēram, citās autoskolās par dokumentu noformēšanu un reģistrāciju Jūs samaksāsiet vismaz 40.00Eur, bet autoskola Krustojumi.lv esošās akcijas ietvaros neprasa naudu par šiem pakalpojumiem.

Bet tas vēl nav viss! Piesakoties šobrīd, 20 obligātās braukšanas nodarbības Jums izmaksās tikai 200.00Eur (10.00Eur/45min). Lielākajā daļā autoskolu Jums par to pašu pakalpojumu nāksies šķirties no vismaz 250.00Eur (12.50Eur/45min).

Un kas ir pats labākais? Teorijas kursa un praktisko braukšanas nodarbību kvalitāte ir patiešām augstā līmenī!

Tāpēc, ja meklē autoskolas Rīgas centrā, nekavējies un izdari pareizo izvēli!

B kategorijas kursi | B kategorijas autovadītāja tiesības

B kategorijas autovadītāja tiesības ir iespējams iegūt no 18 gadu vecuma.

Daudzus noteikti interesē ātrie autovadītāju kursi (autoskola intensīvie kursi), taču ir jārēķinās, ka CSDD prasības uz tiem nemainās.

B kategorijas kursi sastāv no 11 teorētiskajiem moduļiem, autoskolas teorētiskā eksāmena, 20 obligātajām braukšanas stundām un autoskolas vadīšanas eksāmena.

Vienas nedēļas laikā nav atļauts noklausīties vairāk par trim moduļiem un ne vairāk kā vienu moduli dienā, līdz ar to, lai pabeigtu teorētisko daļu, ir jārēķinās ar vismaz 3,5 nedēļām.

Ar braukšanas nodarbībām ir mazliet vienkāršāk, dienā drīkst braukt ne vairāk par divām akadēmiskājām stundām, tātad dienā ir atļauts veltīt 90 minūtes prakstisko vadīšanas iemaņu palielināšanai.

 
 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (46 votes, average: 4.41 out of 5)
Loading...

Pastāsti arī citiem: