Atsauksmes | Krustojumi.lv - progresīva autoskola Rīgas centrā

Atsauksmes

Atsauksmes par apmācību autoskolā Krustojumi.lv!
Diana Fukse
Facebook |

Paldies autoskolai Krustojumi, šodien tiku pie savām B kategorijas tiesībām!!! Īpašs paldies Haraldam, instruktors, kuram interesē, ne tikai, lai kurasants noliek CSDD eksāmenu, bet arī, lai nākotnē veiksmīgi iekļaujas satiksmē. Paldies!

Agnese Garā
Facebook |

Lieliska autoskola ar lieliskiem pasniedzējiem. Liels paldies Haraldam par katru 100 % pozitīvo, drošo un zināšanām bagāto braukšanas nodarbību, Jūs izvēlējāties pareizo profesiju!! :) Lai Jums veicās, novēlu daudz foršus braukt gribētājus. Noteikti iesaku!!

Agita Jansone
Facebook |

Paldies, super pasniedzējai Lindai un instruktoram J.Mitroščenko.

Maris Birgers
Facebook |

Iesaku A kategorijai. No instruktoriem - īpaši Dmitriju Krutiku

Sarmite Jurkevica
Facebook |

Diemžēl pie tiesībām netiku, jo uzināju par ğimenes pieaugumu un sarežğījumiem. Bet noteikti varu piekrist, ka instuktori un pasniedzēji ir superīgi. Es mācījos teoriju pie Arvīda Jeršova, pusi no apmācībām man nebija grāmatu, kur ieskatīties.. csdd teoriju noliku ar pirmo... 7 minūšu laikā ar 0 kļūdām. Pati biju šokā par šo rezultātu. Braukt mācījos pie Aivas Alksnes, superīga instruktore ar dzelzs nerviem. :) kad būšu gatava un ar laika iespējām, ceru atsākt apmācības tieši šeit!

Patricia Greidane
Facebook |

Pasniedzēja Linda ir super! Visu stāsta atraktīvi, ar intonāciju, atcerēties stāstīto vispār nav problēmu, bet instruktors Haralds ir cilvēks ar lielo burtu- cilvēks, kurš mīl savu darbu un vienmēr smaida, neatkarīgi no notiekošā :) Paldies Jums, ka piecu mēnešu laikā es kļuvu par pārliecinātu šoferi, kurš spēj sekot apkārt notiekošajam un paredzēt dažādas situācijas un citu satiksmes dalībnieku darbības! Noteikti tiksimies kādā krustojumā arī turpmāk!

Kristine Podzina
Facebook |

Milzīgs paldies Mārtiņam Urtānam. Vissu noliku pa pirmo. Braukšanu arī ar pirmo. Paldies,paldies un vēlreiz paldies.

Jānis Čukurs
Facebook |

Viss ar pirmo, jo skola pa pirmo!

Evija Dobrovoļska
Facebook |

Paldies Haraldam par vienmēr pozitīvām braukšanām. Visu, ko iemācijos, ļoti noderēja eksāmenā. Iesaku Haraldu - pozitīvs instruktors.☀️☀️☀️☀️.

Sabina Paklina
Facebook |

Pasniedzēja Linda ir prosto uguns!🔥😋

Anna Kiršteina
Facebook |

Ja sākumā nesapratu, kur slēpjas āķis un kāpēc šī autoskola ir tik lēta (teorija man izmaksāja 5 eur), tad šobrīd... Tā arī neesmu sapratusi. Jeb esmu svaigi tikusi pie tiesībām (gan teorija, gan braukšana - ar pirmo reizi un bez kļūdām!), un priecīga par to, cik maz man tas izmaksāja. Teoriju man pasniedza Linda, kas fantastiski prata uzburt iztēles ainas par to, kā sausie teorijas noteikumi strādā dzīvē; nodarbības bija aizraujošas, bet pasniedzēja - kompetenta un asprātīga. Kā savu braukšanas instruktoru izvēlējos Daini Šaicānu un to ne mirkli nenožēloju; pēc braukšanas eksāmena saņēmu uzslavu par jaunam vadītājam netipiski dinamisku braukšanu, bet par to paldies varu teikt tikai un vienīgi instruktoram. Nodarbībās Dainis mācīja braukt droši, iekļaujoties satiksmē un redzot visu apkārt notiekošo, un to viņš vienmēr darīja nosvērti, caur humoru un ar piemēriem iz dzīves (ja vajadzēja - skaidroja arī piecreiz, vienmēr mierīgi un ar smaidu). Ar prieku iesaku autoskolu Krustojumi.lv un instruktoru Daini!

Pastāsti arī citiem: