Teorijas apmācība tiešsaistē | Autoskola tālmācībā | Autovadītāju kursi tiešsaistē
Teorijas apmācība tiešsaistē

TEORIJAS APMĀCĪBA TIEŠSAISTĒ

Piedāvājam autoskolas teorijas apmācību tiešsaistē jeb tālmācībā, lai jau apmācības uzsākušo kursantu apmācības process neapstājas un mācības var uzsākt arī tie, kuri to vēl nav izdarījuši. Zemāk piedāvājam ieskatu, kā apmācības norisināsies, sniegsim padomus, kā no apmācībām iegūt vairāk un ko darīt/nedarīt, lai apmācību process noritētu gludi un bez aizķeršanās.

Septiņi padomi teorijas apmācībai tiešsaistē

Ieskaties mūsu sagatavotajā padomu špikerī, lai apmācības būtu ērtas, noderīgas un bez liekiem pārpratumiem. Iepazīsties ar visu pieejamo informāciju šeit, pirms sazinies ar mūsu darbiniekiem - iespējams, ka šeit jau ir atbildes uz Taviem jautājumiem. Ja tomēr atbildi neatrodi, sazinies ar mūsu adminstratori Patrīciju pa tālruni 25400988!
 
Septiņi padomi mācoties tiešsaistē
 

Prasības tehnikai, mācoties tiešsaistē

Iepazīsties ar prasībām, kas nepieciešamas, lai mācītos tiešsaistē! Ja nepieciešams kāds tehniskais atbalsts vai rodas jautājumi par tehniku, sazinies ar mūsu adminstratori Patrīciju pa tālruni 25400988!
 
Prasības tehnikai tiešsaistes apmācībās
 

Prasības nodarbību apmeklējumam

ATCERIES! Visām teorijas nodarbībām ir jābūt apmeklētām - ja nu tomēr zini, ka kādu reizi uz nodarbību netiksi, laicīgi paziņo autoskolai pa tālruni 25400988, nosūtot savu vārdu, uzvārdu, personas kodu, kavējuma dienu un laiku. Nodarbību nevar kavēt vairāk kā 20min no nodarbības sākuma un ne vairāk kā 10min nodarbības laikā. Ja pasniedzējs vai autoskola fiksēs, ka nodarbības laikā nodarbojies ne-ar-mācībām (peldies, brauc pie stūres, skaties filmas, pastaigājies, veic dārza darbus, sauļojies, strādā, ēd utml) vai arī nodarbības laikā nav ieslēgta web-kamera un/vai tajā nav redzama Tava seja, pasniedzējam/autoskolai/CSDD ir tiesības anulēt nodarbības apmeklējumu un nodarbība būs jāapmeklē atkārtoti! :(
 
001
 

Ja apmācības neesi vēl uzsācis:

Izlasīji mūsu padomus un prasības, lai veiktu apmācības un šis neizklausās pēc neiespējamās misijas, kā arī vēl neesi iestājies autoskolā? Šis ir īstais laiks, lai to izdarītu! Spied uz pogas zemāk un sper lielu soli tuvāk savai transporta izvēles brīvībai!
Pastāsti arī citiem:

Griez ratu TAGAD, lai iegūtu superīgas atlaides!

  • Ratu griezt var vienu reizi 24h laikā,
  • tikai jāievada savs vārds un epasta adrese!
  • Piedāvājam laimēt: 25% atlaidi teorijai, 100% atlaidi teorijai un 10€ atlaides kuponu braukšanas nodarbībām!
Izmēģini savu veiksmi!