AM, A1 un B1 kategorija | Krustojumi.lv - progresīva motoskola Rīgas centrā
AM, A1 un B1 kategorija
 

AM, A1 un B1 kategorija

Mopēds (motorolleris vai rolleris) - divriteņu vai trīsriteņu mehāniskais transportlīdzeklis, kura motora darba tilpums nepārsniedz 50 cm3 (dzirksteļaizdedzes tipa motoriem - benzīna motoriem) vai kura maksimālā jauda nepārsniedz 4 kW (elektromotoriem vai dīzeļa motoriem) un konstrukcijā paredzētais maksimālais ātrums pārsniedz 25 km/h, bet nepārsniedz 45 km/h, kā arī četrriteņu mehāniskais transportlīdzeklis, kura pašmasa nepārsniedz 350 kg (neskaitot akumulatoru masu elektrotransportlīdzekļiem), motora darba tilpums nepārsniedz 50 cm3 (dzirksteļaizdedzes tipa motoriem) vai kura maksimālā jauda nepārsniedz 4 kW (elektromotoriem vai cita veida iekšdedzes tipa motoriem) un konstrukcijā paredzētais maksimālais ātrums nepārsniedz 45 kilometrus stundā. AM kategorijas vadītāja apliecību var iegūt no 14 gadu vecuma.

A1 kategorijas motocikls - motocikli bez blakusvāģa, kuru motora darba tilpums nepārsniedz 125 cm3 un jauda nepārsniedz 11 kW un B1 kategorija - kvadricikli. Abas šīs kategorijas var iegūt no 16 gadu vecuma.

AM, A1 un B1 kategorijas vadītāja apliecību CSDD iespējams saņemt pēc teorētiskā un vadīšanas eksāmena nokārtošanas. Apmācība autoskolā nav obligāta, tomēr, ļoti vēlama, lai topošais satiksmes dalībnieks pilnvērtīgi būtu apguvis Ceļu satiksmes noteikumus, kā arī varētu iemācīties droši un pareizi vadīt izvēlēto transportlīdzekli. Pēc AM vai B1 kategorijas iegūšanas var vadīt arī "mopēdauto", kurš atbilst likumā noteiktajām prasībām.
Rīgā, Gogoļa ielā 13:
Laiks Dienas Sākums Ilgums Valoda
18:00-22:05P, T, PkŠOBRĪD NEPIEDĀVĀJAM3,5 ned.LV

PakalpojumsCenas
Teorijas kurss40.00€ 29€
Reģistrācija, dokumentu noformēšanaBEZ MAKSAS
Apmācību karte, skolas teorijas eksāmensBEZ MAKSAS
Akadēmiskā braukšanas stunda (45min)19.00€
Pirmās palīdzības kursi35.00€
Medicīniskā komisija35.00€
* Autoskolā jāveic maksa par teorijas kursu un 3 minimālajām braukšanas stundām (6 ak/h).
**Līguma slēgšanas dienā, minimālā summa, kas jāapmaksā - 69.00€ (iemaksa par teorijas kursu un braukšanas nodarbībām)!
Apmācību ilgums: 11 nodarbības, katra 4h 5min gara
Apmācības notiek latviešu valodā.
Ņem vērā: atlaide darbojas ar nosacījumu, ka kursants praktisko braukšanu veic pie autoskolas Krustojumi.lv instruktoriem!
Sadarbībā ar BikerToyz nodrošinām ekipējumu praktiskajām nodarbībām: ceļu sargus, krūšu un muguras sargu, ķiveri un cimdus!